Informacija

Kalorijos duonoje

Kalorijos duonoje

Kalorijos duonoje

Jei yra daugiau nei vienas patiekalo matavimas, spustelėkite porciją, kad pasirinktumėte kitas porcijas.

Duonos kalorijos ir maistingosios medžiagos

Tarnavimas
Spustelėkite norėdami pamatyti kitus vienetus
KalorijosAngliavandeniai
(g)
Baltymas
(g)
Bendras riebalų kiekis
(g)
Šešt. Riebalai
(g)
Duona, bananas, paruoštas pagal receptą, pagamintas su margarinu9215.51.230.6
Duona, rudos spalvos, konservuota5512.31.50.40.1
Duona, kukurūzaiduona, sausas mišinys, praturtintas (apima kukurūzų muffino mišinį)11919.723.50.9
Duona, kukurūzaiduona, sausas mišinys, paruoštas8913.622.80.8
Duona, kukurūzaiduona, sausas mišinys, nepraturtintas (apima kukurūzų muffino mišinį)11919.723.50.9
Duona, kukurūzaiduona, paruoštas pagal receptą, pagamintas iš neriebaus (2%) pieno7512.31.920.4
Duona, grūdinti kviečiai74142.51.10.3
Duona, kiaušinis8013.62.71.70.5
Duona, kiaušinis, skrudinta8914.931.90.5
Duona, prancūziška arba Vienna (taip pat ir sriuba)8816.62.810.2
Duona, prancūziška arba vienna, paskrudinta (įskaitant raugintą)8616.42.810.2
Indiška duona, kepama, su kiauliena (Navajo)100 gramų33048.36.712.24.6
Duona, airiška soda, paruošta pagal receptą1 uncija8215.91.91.40.3
Duona, itališkas7714.22.510.2
Duona, atsiklaupkite (Navajo)100 gramų19539.54.32.20.4
Duona, mišrių grūdų (apima nesmulkintų, 7 grūdų)7113.22.81.10.2
Duona, mišri grūdai, skrudinta (apima viso grūdo, 7 grūdų)7714.33.11.20.2
Duona, avižų sėlenos6711.32.91.20.2
Duona, avižų sėlenos, skrudintos7312.43.21.40.2
Duona, avižiniai dribsniai7613.72.41.20.2
Duona, avižiniai dribsniai, skrudinta8314.92.61.40.2
Duona, pita, balta, praturtinta16533.45.50.70.1
Duona, pita, balta, nepagardinta7815.82.60.30
Duona, pita, nesmulkinti kviečiai17035.26.31.70.3
Duona, baltymai (įskaitant glitimą)6912.43.40.60.1
Duona, baltymai, skrudinti (apima glitimą)7713.63.70.70.1
Duona, pumpernickel7113.52.50.90.1
Duona, skrudinta duona7814.82.710.1
Duona, razinos, praturtinta7814.82.21.20.3
Duona, razinos, skrudinta, praturtinta8416.12.41.40.3
Duona, razinos, nepaturtinta7814.82.21.20.3
Duona, sumažintos kalorijos, avižų sėlenos5711.72.30.90.1
Duona, mažai kaloringa, avižų sėlenos, skrudintos6813.92.71.10.2
Duona, sumažintas kaloringumas, avižiniai dribsniai6012.32.210.2
Duona, sumažintas kaloringumas, rugiai5811.52.60.80.1
Duona, kaloringi, kviečiai5612.42.60.70.1
Duona, mažai kaloringa, balta5912.62.50.70.2
Duona, ryžių sėlenos6912.32.51.30.2
Duona, ryžių sėlenos, skrudintos7513.42.71.40.2
Duona, rugiai7313.72.40.90.2
Duona, rugiai, skrudinta8115.12.710.2
Duona, kviečiai (įskaitant kviečių uogas)7413.42.61.20.3
Duona, kviečių sėlenos7013.62.510.2
Duona, kviečių gemalai7413.72.70.80.2
Duona, kviečių gemalai, skrudinti8315.430.90.2
Duona, kviečiai, skrudinti (įskaitant kviečių uogas)8014.52.81.20.3
Balta duona, komerciškai paruošta (įskaitant minkštą) duona trupiniai)12022.83.41.50.3
Duona, balta, komerciškai paruošta, mažai natrio, be druskos12022.33.71.60.4
Duona, balta, komerciškai paruošta, skrudinta13224.54.11.80.3
Duona, balta, komerciškai paruošta, skrudinta, mažai natrio, be druskos8315.42.61.10.3
Duona, balta, paruošta pagal receptą, gaminama su neriebiu (2%) pienu8114.12.21.60.3
Duona, balta, paruošta pagal receptą, gaminama su neriebiu sausu pienu7815.22.20.70.1
Duona, nesmulkinti, komerciškai paruošta7013.12.71.20.3
Duona, nesmulkinti, komerciškai paruošta, skrudinta7914.73.11.40.3
Duona, nesmulkinti, paruošti pagal receptą7914.62.41.50.2
Duona, nesmulkinti, paruošti pagal receptą, skrudinta86162.61.70.2

Žiūrėti video įrašą: Atsakymai į tai kaip numesti svorio? Kaip sudeginti daugiau riebalų? (Rugsėjis 2020).